Dostawa i zwroty


POWRÓT, WYMIANA I ZWROT

Jest mało prawdopodobne, że napotkamy problemy z jakością, ponieważ dostarczamy wyłącznie towary najwyższej jakości. Ponadto stosujemy podwójną kontrolę jakości, aby uniknąć wysyłki produktów o niskiej jakości. Czy wada ma związek z produkcją, zaproponujemy rozwiązanie zastępcze. Możesz go zwrócić do wymiany w następujących warunkach:

- Przedmioty powinny być zwrócone w nieużywanym stanie i oryginalnym opakowaniu, w tym wszystkie etykiety i etykiety;

- Zwroty są BEZPŁATNE dla wszystkich klientów. Zwroty w ciągu 50 dni od zakupu i za ważny dowód zakupu zostaną wymienione, zwrócone lub zakredytowane na koncie lub zwrócone za pośrednictwem kredytu sklepu.

- Zwracamy również koszty wysyłki zwrotnej, gdy zwracasz Odzież, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu;

- Jeśli nie ma problemu z jakością, zwroty należy przesłać za pośrednictwem firmy kurierskiej na koszt klienta, a nam przekazać identyfikowalny numer monitorowania;

- Prośby o zwrot należy przesłać e-mailem w ciągu 15 dni roboczych od dostawy;

-Wszystkie finały sprzedaży odzieży intymnej / bielizny i przedmiotu sprzedaży.

- Ponieważ nie ma zapasów, wszystkie towary niestandardowe nie mogą przyjąć zwrotu

WAŻNE:

1. Zwróć uwagę, że wszystkie towary na stronie są wykonane dokładnie według oryginałów, wszystkie z metkami i etykietami, ale nie można dostarczyć certyfikatu, a my nie możemy przyjąć zwrotu towaru z przyczyn.

2. Możesz zamówić dresy lub koszulki, które mają cyrkonie. Mimo, że podwoiliśmy sprawdzanie przedmiotów przed wysłaniem ich z naszego magazynu, ale niektóre kamienie naftowe są nadal nieuniknione, mogą spaść w momencie wysyłki. Jeśli nie masz nic przeciwko temu problemowi, proszę zachować porządek w stylu Rhinestone. Ponieważ NIE akceptujemy zwrotów, jeśli tylko niektóre dropiiny z kamieniami.

3. W przypadku wszystkich zwróconych towarów prosimy o kontakt ze sprzedażą przed odesłaniem towaru.

Nasza sprzedaż poinformuje Cię, jak wpisać adres i inne dane, które pomogą nam otrzymać paczkę. Jeśli nie powiadomisz nas z wyprzedzeniem, a paczka zostanie utracona, utracisz ją samodzielnie.

Kiedy zwracasz towar do nas, zazwyczaj potrzebujesz poniższych informacji:

Nazwa adresata (imię i nazwisko):

Pełny adres:

Kod pocztowy:

Numer telefonu:

Prosimy o kontakt z naszą sprzedażą w sprawie powyższych informacji.

Bardzo ważne: po wysłaniu paczki, prosimy o podanie numeru przesyłki i pozwolenie nam na śledzenie przesyłki zwrotnej.

WYMIANA:

Możemy wymienić okazjonalnie wadliwe towary.

Wszystkie zwrócone produkty podlegają ostatecznej kontroli przed przetworzeniem wymiany. Odczekaj 10 do 15 dni roboczych na przetworzenie wymiany.

Ale proszę zauważyć, że "ROZMIAR NIE DOPASOWANY" nie jest naszym błędem, ale aby zachować naszą przyszłą działalność, z przyjemnością przyjmujemy DARMOWY WYMIANY TYLKO JEDEN CZAS i kupujący musi zapłacić z góry koszt wysyłki.

Wszystkie ubrania na naszej stronie pochodzą bezpośrednio z fabryki, jeśli nie masz pewności, jaki jest twój rozmiar, możesz zobaczyć "F.A.Q", aby uzyskać pomoc. Proponujemy zamówienie 1 szt., Aby sprawdzić rozmiar przed dużymi zamówieniami.

Wskazówki: W przypadku każdej skargi dotyczącej jakości, prześlij nam szczegółowy e-mail z opisem i szczegółowymi zdjęciami wadliwych towarów. Po potwierdzeniu tego faktu możemy dokonać wymiany wadliwych produktów w kolejnym zamówieniu, pod warunkiem, że przesłałeś nam wystarczający dowód.

Bardzo ważne: Giełda może być wykonana tylko z tego samego przedmiotu, nie możesz wymienić przedmiotu A na B, zrozum to. Dzięki.

REFUND Gwarancja:

Jeśli nie jesteś zadowolony z towarów, możesz poprosić o zwrot, w tym częściowy lub pełny zwrot pieniędzy. Warunkiem wstępnym jest zwrócenie części towaru lub całej przesyłki.

Zwrócimy Ci całkowitą kwotę zwróconego towaru po otrzymaniu wszystkich towarów w dobrym stanie.

W przypadku zwrotu zwróconych produktów klient musi zapłacić za przesyłkę zwrotną.

Wysyłka nie podlega zwrotowi. Opłaty transakcyjne również nie podlegają zwrotowi,
uprzejmie zauważyć, dziękuję.

WAŻNE: NIE MOŻNA ZWROTU, JEŚLI NIE ZWRÓCI SIĘ TOWARÓW.

Powrót